Odborníci na technické izolační systémy

Eksperter i tekniske isoleringssystemer

Skamol jet u pro vás jako odborník na technické izolační systémy. Společnost byla založena v Dánsku v roce 1912 a do dnes dodává po celém světě technické izolace do dvou hlavních odvětví: stavebnictví a průmysl.

Se čtyřmi výrobními závody v Dánsku a Rusku patříme k vedoucím hráčům na trhu a to díky systémům založených na surovinách jako …, vermikulit a kalcium-silikát. Společnost Skamol trvale vykazuje růst a díky tomu jsme postavili nový výrobní závod, tentokrát v Polsku, kde výroba nabíhá od listopadu 2017.

Tyto stránky věnujeme systému SkamoWall, který je průlomovou technologií v systémech pro vnitřní izolaci zdiva obytných domů a budov se specializací na problematiku vlhkosti a vznik plísní.

SkamoWall er et helt nyt banebrydende væg-isoleringssystem


Odborné poradenství

Mimo velkokapacitních a moderních výrobních technologií má Skamol také velké množství zkušených zaměstnanců, kteří mají komplexní znalosti o kvalitách jednotlivých systémů, jejich účinnosti, oblastech použití a montáži. To znamená, že společnost Skamol svým zákazníkům a partnerům dodává systémy a materiály včetně technického poradenství.

Skamol stiller teknisk rådgivning til disposition for kunder og samarbejdspartnere